גיור ללא אזרחות

אינכם עדיין אזרחי ישראל , יש לבדוק את האפשרויות שלכם בשלב הזה ובשלבים הבאים . אנו ב"גיור אישי –מצטרפים לעמי" כאן בשביל כל אחד ואחת , גם אם אין להם אזרחות ישראלית . מדינת-ישראל ( מטעמים של מדיניות הגירה, וממש לא מטעמים דתיים) אינה מוכנה לגייר בבתי הדין של המדינה אנשים ללא אזרחות ישראלית ( תושב קבע דינו כאזרח רגיל). אך לנו יש פתרון עבור כל אחד ואחת מכם הרואה עת עתידו/ה  הוודאי במדינת ישראל ורוצה לחיות בה כיהודי.

פתרונות לגיור ללא אזרחות 

ישנם מצבים בהם ניתן להגיש בקשה לוועדת חריגים של אגף הגיור ( תייר ללא אישור עבודה, מתנדב, סטודנט, תושב ארעי – שנה ויותר אחרי שקיבל את המעמד) אנו נשמח להדריך אתכם ללא עלות כיצד יש להגיש בקשה לוועדה , לאן לשלוח וכו וכו.  ונלווה את התקדמות הבקשה מול אגף הגיור . במידה ותקבלו תשובה חיובית (איזה כיף) , נשמח לעזור לכם בכניסה ללימודים , במסגרות השונות האפשריות עבורכם . התשובה הייתה שלילית ( לא נעים) עדיין לא אבדה תקוותנו ,יש לנו מסלול מצוין להציע לכם , עברו לקרוא את הקטע הבא.

גיור אורטודוקסי  

אם אינכם יכולים להגיש בקשה לוועדת חריגים ( תייר עם אישור עבודה, תושב ארעי בשנה הראשונה, פליט, וכו)  ובכל זאת אתם מעוניינים להתגייר  , בעיקר במידה ואתם בזוגיות עם ישראלי/ת ורוצים להקים בית יהודי בישראל . אנו אתכם לאורך כל הדרך , ישנה אפשרות מצוינת להגיע לבית דין אורתודוקסי המקביל ברמתו לבית הדין של המדינה , גיור מושלם שבסופו תהיו יהודים לכל דבר ועניין בעלי תעודת גיור. לזוגות שבינכם חופה וקידושין כדת משה וישראל ( חופה ,כתובה וכו') כמו כל זוג יהודי. הלימודים לקראת בית הדין יתבצעו במסגרת הארגון עם מורה אישי/ת בליווי מקצועי ונעים לאורך כל הדרך. 

גיור ללא אזרחות

יעוץ חינם לכל פונה